Patrycja Markowska
foto: YouTube

Znakomita informacje na temat Patrycji Markowskiej ujrzały światło dzienne. Rodzina wokalistki jest zachwycona. Po ciężkich chwilach związanych z rozstaniem z wieloletnim partnerem 45-latka ma w końcu powody do zadowolenia.

Patrycja Markowska znów się zakochała

Miniony czas nie był zbyt łaskawy dla artystki. Pod koniec 2022 roku Patrycja Markowska rozstała się po 19 latach z Jackiem Kopczyńskim. Dodajmy, że para doczekała się syna Filipa, który ma aktualnie 16 lat.

Co ciekawe, były partner piosenkarki szybko ułożył sobie życie na nowo. 53-letni aktor od jakiegoś czasu spotyka się z Klaudią Kardas, autorką książki „Kokainowa księżniczka”.

Patrycja Markowska była samotna dłużej niż Jacek Kopczyński. Na szczęście właśnie gruchnęła wieść, że artystka w końcu zakochała się. Nowym partnerem 45-latki jest jeden z warszawskich restauratorów imieniem Tomasz. Mężczyzna posiada trzy modne knajpy w stolicy.

Tomasz lubi rockowy styl. Restaurator ma nawet wiele tatuaży. Para poznała się przez wspólnych znajomych wiele lat temu. Natomiast dopiero niedawno odnowiła kontakt. Podobno od razu między nimi zaiskrzyło. Jednak zdecydowali się ukrywać swoją relację przez kilka miesięcy.

Radosne informacje potwierdziła sama celebrytka. „Poznałam kogoś i czuję się jak nastolatka. To odkrywcze przekonać się, że nie ma złego wieku na miłość. Zamknęłam poprzedni rozdział […] Mamy wspaniałego syna, nie palimy mostów, nie niszczymy się. To dobry punkt startu dla nowej relacji. Jestem w dobrym momencie życia: przeżywam zakochanie, rodzaj euforii. Cudownie się przekonać, że jeszcze mogę to czuć” -przyznała Patrycja Markowska.

Dziennikarze dotarli do szczegółów dotyczących nowej relacji wokalistki. Podobno kobieta jest z nim związana od kilku miesięcy. Ukochany gwiazdy jest rozwodnikiem, który z byłą żoną wychowuje nastoletniego syna.

Warto wspomnieć, iż rodzina piosenkarki bardzo ucieszyła się z faktu, iż Patrycja znowu zakochała się. Rzekomo związek jest już na tyle poważny, że zakochani zapoznali swoje rodziny. „Bliscy Patrycji są zachwyceni, że znalazła szczęście i bardzo polubili Tomka” – stwierdzili dziennikarze.

źródło: Super Express

Zobacz również: