Michał Szpak
foto: YouTube

Jeden z ostatnich wpisów Michała Szpaka mocno rozgrzał media społecznościowe. Wielbiciele piosenkarza podzielili się na dwa obozy. Jedna grupa chwaliła odwagę wokalisty, a druga była mocno zniesmaczona. Wszystko z powodu zdjęcia z wakacji, na które udał się 33-latek.

Michał Szpak nagrał swoje wygibasy na hamaku

Kontrowersyjny artysta zaprezentował na Instagramie nagranie z rajskich wakacji. Na krótkim wideo widzimy Michała Szpaka leżącego na hamaku na plaży pośród palm. 33-leni celebryta ma na sobie jedynie brązowe slipy, które odsłoniły sporo ciała piosenkarza.

Co ciekawe, pochodzący z Jasła wokalista przybrał dość niecodzienną, wręcz prowokacyjną pozę. Położył się bowiem na brzuchu, dzięki czemu każdy może podziwiać jego ciało, z pupą na czele.

Niewątpliwie Michał Szpak pokazał tym samym, iż nie wstydzi się swojego ciała. Mało tego, lubi je odsłaniać i prezentować w sieci.

Zachowani artysty podzieliło jego wielbicieli. Część osób podziwiało wysportowane ciało celebryty, odwagę i oryginalność, jakie prezentuje.

Jednak spora liczba osób miała odmienne zdanie. Niektórzy wielbiciele talentu 33-latka ostro skrytykowali Michała Szpaka. Zwrócili uwagę na niepotrzebne epatowanie golizną.

„Miałam do niego szacunek do pewnego czasu…po co się tak poniżać? Świecić golizna? Świetny piosenkarz, głos cudowny ale reszta…ręce opadają”, „Jakoś niesmacznie”, „Omg jakie ohydne foto”, „Widzę, że P. Michał upada już tak nisko, że głównie odbiorców goliznę serwuje… Do prywatnego albumu nic Nikomu do tego ale publicznie to ani to ładne, ani eleganckie, ani z jakąkolwiek klasa… Dramat Panie M…”, „Przesadził, fuj paskudne” – grzmieli użytkownicy Facebooka.

A Wy, drodzy Czytelnicy, co sądzicie o wideo opublikowanym przez Michała Szpaka? Wokalista rzeczywiście przesadził? Czy może artyście wszystko wolno?

źródło: Pudelek

Zobacz również: