Zbigniew Ziobro
foto: YouTube

Koledzy z partii przekazali najnowsze wieści w sprawie stanu Zbigniewa Ziobry. Niestety informacje przekazane przez polityków Suwerennej Polski nie brzmią optymistycznie. Chociaż wszyscy są pełni nadziei, to rokowania, jak i samo leczenie są trudne.

Zbigniew Ziobro walczy z nowotworem

Jakiś czas temu wyszło na jaw, iż były minister sprawiedliwości zmaga się z chorobą nowotworową. Z tego powodu 54-latek wycofał się z życia politycznego, a jego miejsce na stanowisku szefa Suwerennej Polski zajął Patryk Jaki.

Mówi się, że Zbigniew Ziobro zniknął z życia publicznego na kilka miesięcy. Z tego powodu były prokurator generalny nie będzie brał udziału w kampanii wyborczej przed zbliżającymi się wyborami samorządowymi.

Teraz nowe wiadomości na temat Zbigniewa Ziobry przekazali jego partyjni koledzy. Michał Wójcik i Jacek Ozdoba z całych sił wierzą, że ich lider wyzdrowieje, a także wróci do polityki.

„Zbyszek jest nam i Polsce potrzebny. Czekamy na niego i wierzymy, że szybko wróci do zdrowia!” – wyznali zgodnie politycy.

„Czekamy na Zbyszka Ziobrę, jest potrzebny Polsce, jego powrót jest bardzo przez nas oczekiwany. To, co mówił Zbigniew Ziobro przez lata o Unii Europejskiej, okazuje się prawdą. Miał rację. Zbyszek Ziobro na pewno wróci, wszyscy na niego czekamy. Jest potrzebny Polsce” – dodał wiceprezes Suwerennej Polski Michał Wójcik.

„Minister Ziobro jest wyjątkowo silnym człowiekiem i jest w stanie pokonać wiele trudności w swoim życiu. Jestem pewien, że jego obecny stan zdrowia wróci do normy i Zbigniew Ziobro będzie dalej w stanie pracować dla Polski tak, jak to robił praktycznie przez całe życie. Zbigniew Ziobro ma pełne wsparcie znakomitej drużyny, która stworzył. Wierzę, że jak najszybciej wróci do zdrowia” – ujawnił z kolei Jacek Ozdoba.

Niestety były szef resortu sprawiedliwości musi stoczyć wyjątkowo ciężką walkę. Mało tego, rokowania lekarzy mają być trudne.

„Zbyszek przechodzi dość radykalną chemioterapię. Modlimy się za jego zdrowie” – przyznał partyjny kolega Zbigniewa Ziobry.

źródło: Super Express

Zobacz również: