Maciej Kurzajewski
foto: YouTube

Wielbiciele Macieja Kurzajewskiego nie mają powodów do zadowolenia. Pracodawca dziennikarza właśnie potwierdził, że 50-latek stracił pracę. 

Maciej Kurzajewski odchodzi z Polskiego Radia

Od jakiegoś czasu głośno mówi się o zmianach, które mają dotknąć lub już dotknęły media publiczne. Najczęściej poruszany jest temat zmian personalnych w TVP. Tymczasem właśnie okazało się, że to Polskie Radio rezygnuje ze współpracy z niektórymi swoimi dziennikarzami.

Włodarze publicznego radia podjęli decyzję dotyczącą przyszłości narzeczonego Katarzyny Cichopek. Nie jest to jednak dobra wiadomość dla samego prezentera jak i jego fanów. Otóż Maciej Kurzajewski stracił radiową posadę. Mężczyzna nie poprowadzi już kultowej audycji „Cztery pory roku” w tej rozgłośni.

Przykrą informację oficjalnie potwierdziła rzeczniczka radia. „Maciej Kurzajewski nie będzie prowadził „Czterech pór roku” w radiowej Jedynce” – ogłosiła Monika Kuś.

Chociaż utrata pracy to nic miłego, to 50-latek powinien cieszyć się, że póki co zachował posadę w TVP. Przypomnijmy, że mężczyzna razem ze swoją ukochaną Katarzyną Cichopek prowadzi program „Pytanie na śniadanie”.

To jednak nie wszystko. Maciej Kurzajewski pojawia się także w programach sportowych, które są emitowane w Telewizji Publicznej.

Na koniec warto zauważyć, że w tej chwili prezenterowi dużo lepiej powodzi się w życiu prywatnym niż zawodowym. Wiele wskazuje na to, że prezenter zaręczył się ze swoją partnerką.

Świadczyć może o tym seria zdjęć podsumowujących 2023 rok, którą opublikowała na Instagramie Katarzyna Cichopek. Na jednej z fotografii widzimy 41-latkę w objęciach Macieja Kurzajewskiego. Na palcu kobiety można dostrzec wielki pierścionek. Zdaniem fanów to zaręczynowa biżuteria.

źródło: Super Express

Zobacz również: