wypadek dziecka

Media społecznościowe rozgrzała informacja na temat niezwykłej interwencji pogotowia ratunkowego z Mielca. Internauci nie kryją podziwu dla ratowników. „Wielkie gratulacje”, „Dobra robota” – to tylko niektóre z pozytywnych komentarzy.

Pogotowie ratunkowe pochwaliło się cudem, do jakiego doszło w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia

Ratownicy z Podkarpackiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Mielcu zamieścili na Facebooku niezwykły wpis. Opisali w nim cudowną interwencję, do której doszło w czasie drugiego dnia Świąt Bożego Narodzenia.

26 grudnia na świat przyszedł chłopiec – Tadeusz. Maleństwo nie urodziło się w szpitalu, lecz we własnym domu. Dzięki pracownikom jednej z karetek mieleckiego pogotowia ratunkowego dziecko jest w pełni zdrowe.

„Nasi ratownicy z Kolbuszowej powitali przed chwilą na świecie małego Tadeuszka! To Boże Narodzenie jest dla naszych ekip czasem świątecznych cudów, do czego jeszcze wrócimy, ale teraz spieszymy z nowiną sprzed południa! Nasz zespół stał się świadkiem, a nawet współuczestnikiem cudu narodzin!” – przeczytamy w wyjątkowym wpisie pogotowia ratunkowego z Mielca.

„Rat.med. Marek Partyka (na zdj.) oraz rat. med. Wojciech Kwiatkowski dostali wezwanie do porodu. W dzisiejszych czasach nie jest to częsta sytuacja, ponieważ większość maluszków przychodzi na świat w szpitalu. Jeśli jednak obserwujecie nasz profil to wiecie, że nasi ratownicy stale się szkolą i dokładnie wiedzą, jak przyjąć poród domowy! Poszło doskonale i razem witamy na świecie małego Tadeusza!” – dowiedzieliśmy się z dalszej części postu.

„Gratulujemy szczęśliwej rodzinie, ale także naszym chłopakom, którzy poradzili sobie świetnie” – zakończyli wpis ratownicy z Podkarpackiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Mielcu.

Do wpisu dołączono zdjęcie jednego z ratowników medycznych, który trzyma na rękach nowonarodzonego Tadzia.

Jak nie trudno się domyślić, pod wpisem zaroiło się od pozytywnych komentarzy. „Niesamowite. Gratulacje chłopaki”, „Gratulacje dla rodziców i dla Was ratownicy podziwiam podziwiam jesteście wspaniali”, „Gratulacje. Panowie spisali się na medal!!!” – podziwom nie było końca.

źródło: o2.pl

Zobacz również: