nie żyje ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski

Tragiczna wiadomość ujrzała światło dzienne. Nie żyje Krzysztof Respondek. Aktor i wokalista zmarł w wieku zaledwie 54 lat. Przykrą informację przekazał jego przyjaciel z kabaretu „Rak” Krzysztof Hanke.

Krzysztof Respondek odszedł niespodziewanie

54-latka Polacy kojarzą głównie ze śląskiego kabaretu „Rak”, do którego dołączył w 1999 roku. Oprócz tego, Krzysztof Respondek był znakomitym aktorem. Mężczyzna zagrał rolę Ewalda, kolegi Bercika w serialu TVP „Święta wojna”. Ponadto, kreował postać Michała Jelenia w „Barwach szczęścia”.

Sporą popularność przyniosły mu także występy w talent-show Telewizji Polsat. Najpierw artysta wziął udział w programie „Jak oni śpiewają”, a później w „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Jak już wspomnieliśmy, informację o śmierci Krzysztofa Respondka przekazał Krzysztof Hanke. Mężczyzna umieścił w mediach społecznościowych lakoniczny, aczkolwiek wymowny wpis. „Odszedł mój przyjaciel, artysta kabaretu Rak Krzysztof Respondek. Nic więcej nie potrafię dodać” – napisał na Facebooku.

Nieco więcej ujawnił w rozmowie z jednym ze śląskich portali. Okazało się, że 54-latek zmarł nagle na zawał serca. „Zupełnie niespodziewanie. Trzy dni temu graliśmy razem imprezę. Był w pełni sił, żartował jak zawsze, normalny Krzysiek. I zawał, w nocy. Przewieźli go do szpitala do Zabrza. Trzy dni walczyli o jego życie. Zmarł dziś o 12:52” – zdradził Hanke.

Smutna wiadomość zszokowała fanów Krzysztofa Respondka. „Nie… Jak to? Straszne”, „No to mnie zmroziło….”, „Słucham???????O Boże…”, „Boże.. nie mogę uwierzyć…”, „Szok. To straszne. Nie mogę uwierzyć” – napisali w sieci interanuci.

źródło: Super Express

Zobacz również: