Marcin Hakiel
foto: YouTube

Czyżby niebawem Marcin Hakiel miał po raz trzeci zostać ojcem? 40-letni tancerz umieścił w mediach społecznościowych wymowny wpis. Oto szczegóły.

Marcin Hakiel ma poważne plany wobec Dominiki

Były mąż Katarzyny Cichopek od niedawna spotyka się z kobietą o imieniu Dominika. Wiele wskazuje na to, że związek ten jest poważny. Para dobrze czuje się w swoim towarzystwie. Nowa partnerka poznała już nawet dzieci Marcina Hakiela.

Jednocześnie zakochani nie chcą się z niczym śpieszyć. „On nie ukrywa, że pragnie sobie ułożyć życie, mieć spokój, fajną rodzinę, ciepły dom i bezpieczne miejsce, do którego będzie wracał jak na skrzydłach. Zakochani chcieliby wyjechać tylko we dwoje, ale na to jeszcze przyjdzie pora. Teraz skupiają się na pracy i sobie” – przyznała osoba z otoczenia Marcina i Dominiki.

Chociaż para ze spokojem podchodzi do swojej relacji, to widać, że traktują ją poważnie. Niedawno tancerz wypowiedział się na temat wspólnego dziecka. Z pewnością słowa Marcina Hakiela zaskoczyły wielu jego sympatyków.

Otóż na Instagramie internauci zapytali 40-latka, o to czy zamierza wziąć ślub i mieć kolejne dziecko. Co ciekawe, były mąż Kasi Cichopek nie potraktował tego pytania jako nietaktownego i zbyt ingerującego w jego życie prywatne. Wprost przeciwnie odpowiedział na nie.

Słowa Marcina Hakiela zaskoczyły jego fanów. Wygląda bowiem na to, że tancerz chce kolejny raz zostać ojcem. Chociaż udzielona przez niego odpowiedź może być także żartem. „Im więcej dzieci, tym więcej zabawy!” – przyznał.

A Wy jak sądzicie? Jest coś na rzeczy? Niebawem usłyszymy radosną nowinę na temat Marcina i Dominiki?

Marcin Hakiel
foto: Instagram

źródło: Plotek

Zobacz również: