Magda Gessler
foto: YouTube

Wielbiciele Magdy Gessler nie kryją zaskoczenia nowym wyglądem swojej ulubienicy. Gwiazda „Kuchennych rewolucji” zszokowała odmienioną sylwetką. Widać, że 70-latka straciła sporo kilogramów. Co ciekawe, celebrytka wyjaśniła, skąd tak duża utrata wagi.

Magda Gessler nie stosuje katorżniczej diety

W ostatnim czasie prowadzącej „Kuchenne rewolucje” ubyło sporo kilogramów. Co ciekawe, popularna restauratorka niknie w oczach już od kilku lat.

Kilka lat temu Magda Gessler udzieliła wywiadu, w którym zdradziła, że dla zdrowia mocno ograniczyła spożycie mięsa. Celebrytka zdecydowała się na taki krok za radą lekarzy i syna Tadeusza.

Natomiast w 2019 roku 70-latka wyjawiła, że schudła aż 15 kg stosując własną dietę. „Nie mam apetytu, takiego niesamowitego łaknienia. Zmniejszyłam, skurczyłam sobie żołądek całą moją historią i zazwyczaj jem na śniadanie biały ser, pomidor, kawę, sok z pomarańczy” – wyjaśniła.

Teraz okazało się, że Magda Gessler straciła kolejne 10 kg. Gwiazda TVN zwróciła uwagę na to, iż nigdy nie odchudzała się w rygorystyczny sposób. Dodała także, że niczego sobie nie odmawia. „Nakazy i zakazy nie działają dobrze. Najważniejszy jest spokój, zaufanie sobie i zachowanie równowagi” – wytłumaczyła w rozmowie z dziennikarzem znanej gazety.

Prowadząca „Kuchenne rewolucje” przyznała, że w jej jadłospisie można odnaleźć dużo warzyw. Co ciekawe, Magda Gessler stawia zwłaszcza na pomidory i pieczone ziemniaki, a także ryby. Kluczem do sukcesu jest także to, aby jeść o tych samych porach i sięgać po mniejsze porcje.

„Mój sposób na dietę cud to intensywna praca. Ciągle jestem w biegu, ale jednocześnie staram się nie zapominać o regularności w jedzeniu. Z tym że jem mniejsze porcje. To żadne odkrycie, ale działa!” – ujawniła gwiazda TVN.

źródło: Plotek

Zobacz również: