Tomasz Karolak
foto: YouTube

Znany aktor Tomasz Karolak opublikował na Instagramie poruszający apel. Gwiazdor polskiego kina ujawnił, iż w tej chwili jego rodzina przeżywa ogromny dramat. Mężczyzna z trudem mógł powstrzymać emocje.

Tomasz Karolak poprosił fanów o pomoc

Z pewnością Tomasza Karolaka nie trzeba nikomu przedstawiać. Aktor zasłynął z produkcji takich jak „Rodzinka.pl”, „39 i pół” czy „Listy do M.”. Polacy kojarzą artystę jako wesołego mężczyznę. Tymczasem właśnie okazało się, że rodzina 52-latka mierzy się z ogromnym dramatem.

Celebryta opowiedział o wszystkim za pośrednictwem mediów społecznościowych. W niezwykle emocjonalnym InstaStories Tomasz Karolak wyznał, że bliska mu osoba ciężko zachorowała.

„Kochani zawsze staram się pomóc, teraz proszę was o pomoc. Moja rodzina została dotknięta bardzo ciężkim doświadczeniem. Córka mojego brata, Helenka Karolak, leży w śpiączce, pękł jej w mózgu tętniak. O niczym nikt nie wiedział. Dziecko po prostu walczy” – ujawnił aktor.

Artysta zaapelował do obserwujących jego profil na Instagramie o wsparcie. „Proszę was tylko o jedno, prześlijcie dla Helenki Karolak, która leży na Banacha, taką intencję: 'Helenka kochamy cię’. Ja wiem, kochajmy wszystkie dzieci i chore i zdrowe, ale dzisiaj proszę was, wyślijcie to, pomyślcie 'Helenka, Helenka kochamy cię’ ” – poprosił 52-latek.

Do poruszających słów Tomasz Karolak dołączył fragment nagrania z Rybnika, gdzie publiczność krzyczała, chcąc w ten sposób wesprzeć chorą dziewczynkę.

Życzymy Helence szybkiego powrotu do zdrowia. Mamy nadzieję, że już niebawem Tomasz Karolak przekaże internautom radosne wieści.

Tomasz Karolak
foto: Instagram

źródło: Plotek

Zobacz również: