Grażyna Wolszczak
foto: YouTube

Znana z serialu TVN „Na Wspólnej” Grażyna Wolszczak miała wypadek. Artystka przekazała przykrą informację za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wyjaśniamy, co stało się 65-latce i w jakim jest aktualnie stanie.

Gwiazda „Na Wspólnej” poinformowała o wypadku

65-letnia gwiazda największą popularność zyskała dzięki roli Basi w serialu „Na Wspólnej”. Jednak aktorstwo nie jest jedyną dziedziną życia bliską sercu Grażyny Wolszczak.

Kobieta dba o to, aby najogólniej mówiąc, zdrowo żyć. Z tego powodu zwraca uwagę na to, jakie produkty kupuje w sklepie i co później ląduje na jej talerzu. Wydaje się, że dzięki temu 65-latka mimo upływu czasu zachowuje młody wygląd.

„Moja mama była higienistką w szkole i pewnie dlatego też wyjątkowo zwracała uwagę na zdrowy styl życia. Bardzo się jako dziecko przeciw temu buntowałam, bo nie wolno mi było jeść tych wszystkich pysznych, niezdrowych rzeczy, jakimi zajadali się moi rówieśnicy. Jakież było moje zdziwienie, kiedy już jako dorosły człowiek zdałam sobie sprawę, że niepostrzeżenie przejęłam jej zacięcie do zdrowego odżywiania” – mówiła niegdyś o swojej pasji do zdrowej diety artystka.

Niedawno wielbiciele gwiazdy „Na Wspólnej” mieli spore powody do niepokoju. Otóż aktorka przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych, iż uległa wypadkowi.

Dokładnie rzecz biorąc, w sobotę 16 grudnia celebrytka opublikowała niepokojące zdjęcie w relacji na Instagramie. Z opisu wynika, że kobiecie przydarzył się drobny wypadek.

Na udostępnionym zdjęciu – slefie widzimy aktorkę „Na Wspólnej”, która przykłada sobie do twarzy dłoń. Na ręce znajduje się opatrunek.

Na szczęście wszystko wskazuje na to, że 65-latka nie odniosła żadnego poważniejszego uszczerbku na zdrowiu. „Wczoraj bolało okropnie, ale dziś już widać, że niczego nie połamałam. Hurrra” – napisała na InstaStories.

Grażyna Wolszczak
foto: Instagram

źródło: Jastrząb Post

Zobacz również: