Rafał Brzozowski
foto: YouTube

Czarne chmury zawisły nad głową Rafała Brzozowskiego. Pojawiły się bowiem niepokojące doniesienia na temat programu „Jaka to melodia?”, który piosenkarz prowadzi od kilku lat. Podobno kultowy teleturniej muzyczny TVP może niebawem zniknąć z anteny. Oznaczałoby to, że 42-latek straci pracę.

Rafał Brzozowski od 5 lat prowadzi popularny format

Na początku warto odnotować, iż „Jaka to melodia?” pojawiła się na telewizyjnych ekranach po raz pierwszy w 1997 roku. Przez ponad 20 lat teleturniej prowadził Robert Janowski. Następnie przez zaledwie rok w audycji pojawiał się Norbi. Z kolei Rafał Brzozowski jest gospodarzem programu od 5 lat.

Niestety pojawiły się doniesienia, że legendarny format może niebawem zniknąć z ramówki TVP. Z pewnością byłby to duży cios dla Rafała Brzozowskiego, który nigdy nie krył, że audycja jest mu bliska.

„Program muzyczny jest bliższy memu sercu niż typowy teleturniej. Mogę się w nim pokazać widzom z różnej strony i jako muzyk, i jako prezenter” – wyznał kilka lat temu wokalista.

Tymczasem, po 5 latach muzyk może stracić pracę. Dziennikarze popularnego serwisu plotkarskiego dotarli do nieoficjalnych informacji w tej sprawie. Podobno muzyczne show nie będzie nagrywany w najbliższym czasie. Co ciekawe, decyzję o odwołaniu nagrania do nowej edycji programu podjęto w ostatniej chwili.

„Artyści  dowiedzieli się w ostatniej chwili o tej decyzji. Widzowie mają zobaczyć w telewizji jedynie powtórki teleturnieju z Rafałem Brzozowskim, a nie nowe odcinki” – donieśli przedstawiciele mediów.

Warto wspomnieć, iż rzeczniczka TVP nie zaprzeczyła krążącym plotkom. Aczkolwiek również ich oficjalnie nie potwierdziła. Jak na razie dziennikarze zostali poproszeni o przesłanie pytań, na które mają niebawem otrzymać odpowiedź.

źródło: Pomponik

Zobacz również: