Zenek Martyniuk
foto: YouTube

Lider zespołu „Akcent” ma powody do świętowania. W końcu Zenek Martyniuk może odetchnąć z ulgą. Wygląda na to, że kłopoty gwiazdora z synem dobiegły końca.

Zenek Martyniuk może się ucieszyć z decyzji sądu

Przypomnijmy, iż „król disco polo” nie miał łatwego życia ze swoim synem. Daniel nie tylko popadł w konflikt z prawem, ale do tego miał dość burzliwe życie prywatne. Z pewnością problemy syna spędzały sen z powiek Zenka Martyniuka.

Na szczęście wiele wskazuje na to, że w końcu Daniel Martyniuk wyszedł na prostą. Syn wokalisty wziął niedawno drugi ślub, a teraz okazało się, że sąd wydał korzystny dla niego wyrok. Dodajmy jednak, że póki co nie jest on prawomocny.

Syn Zenka Martyniuk był oskarżony o znieważenie i zniesławienie sędzi w internecie. Na szczęście sąd uniewinnił 34-latka. Dziennikarze donieśli, iż zambrowski sąd uznał, że nie ma wystarczających dowodów na to, że to mężczyzna jest autorem wyzwisk wobec sędzi.

Jeszcze przed ogłoszeniem wyroku sądu na temat śledztwa dotyczącego 34-letniego syna gwiazdora disco polo wypowiedziała się rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce. „Ustalono, że podejrzany działał w okresie od 7 do 9 grudnia 2021 r. za pośrednictwem środków masowego komunikowania się, tj. serwisu społecznościowego Instagram. Na swoim profilu umieścił znieważające wulgarne i obelżywe wpisy na temat sędziego Sądu Okręgowego w Białystoku oraz pomówił pokrzywdzoną o takie zachowanie i właściwości, które naraziły sędziego na utratę zaufania potrzebnego do wykonywania zawodu” – podała Elżbieta Łukasiewicz.

Jak widać, Daniel Martyniuk i jego rodzice mogą odetchnąć z ulgą. Niewątpliwie wszyscy mają nadzieję, że od teraz syn lidera zespołu „Akcent” zmieni swoje postępowanie i przestanie przysparzać ojcu zmartwień. Tego Danielowi i jego bliskim serdecznie życzymy.

źródło: Super Express

Zobacz również: