Michał Wiśniewski
foto: YouTube

Lider „Ich Troje” wybrał się na krótkie zagraniczne wakacje. Krótko przed powrotem do kraju Michał Wiśniewski zwrócił się do swoich fanów. Gwiazdor w gorzkich słowach odniósł się do trudnej sytuacji, w jakiej się znalazł. Chodzi oczywiście o wyrok sądu, w którym został uznany winnym wyłudzenia pieniędzy.

Michał Wiśniewski krytykuje państwo

Przypomnijmy, iż sąd skazał celebrytę na karę 1,5 roku więzienia oraz grzywnę w wysokości 80 tysięcy złotych. Wymiar sprawiedliwości nie miał wątpliwości, że Michał Wiśniewski jest winny wyłudzenia pieniędzy (kredyt, którego ostatecznie nie spłacił) ze SKOK Wołomin.

Sąd orzekł, że wokalista miał celowo zawyżyć swoje dochody i dochody poręczyciela w oświadczeniu złożonym w banku. Koniecznie należy dodać, iż wyrok nie jest prawomocny. Natomiast adwokaci artysty zamierzają złożyć apelację.

Tuż przed powrotem z zagranicznych wakacji Michał Wiśniewski kolejny raz odniósł się do sytuacji, w której się znalazł. Z ust celebryty padły gorzkie słowa dotyczące ojczyzny.

„Wracamy do Polski. Do najpiękniejszego kraju, w którym mogłem przyjść na świat i najgorszego państwa w jakim przyszło mi żyć” – powiedział bez ogródek frontman „Ich Troje”.

„Podłość wynikająca z wolności słowa i bezkarności neopalestry doprowadziły mnie do miejsca, w którym jestem” – czerwonowłosy kontynuował celebryta.

Gwiazdor opatrzył wpis dwoma zdjęciami. Na obu widzimy go w towarzystwie żony Poli. Na jednym para ma poważne twarze, a na drugim uśmiecha się. Michał Wiśniewski podkreślił, że druga fotografia jest przerobiona. Mężczyzna przyznał, że żadne z nich nie ma siły się uśmiechać, nawet na wakacjach.

Co ciekawe, lider „Ich Troje” nie ukrywa, że będzie walczył o swoje dobre imię. Pomóc ma mu w tym sztab prawników. Piosenkarz czuje się niewinny. Mało tego celebryta planuje nakręcić film, który opowie jego historię.

„Nigdy nie zapomnę tego co się dzieje. Będę walczył do samego końca bo jestem niewinny. Moi prawnicy pracują nad apelacją a ja nad filmem, który bezkompromisowo potraktuje ten temat. Potrzebuję czasu ale dam radę. Bądźcie czujni!” – wyznał gwiazdor.

źródło: Jastrząb Post

Zobacz również: