Marta Manowska
foto: YouTube

Serca wielbicieli Marty Manowskiej zabiły mocniej po tym, gdy obejrzeli jedną z ostatnich relacji gwiazdy na Instagramie. Czyżby ich ulubienica w końcu znalazła miłość? Nadciągają wielkie zmiany w życiu prowadzącej „Rolnik szuka żony”?

Marta Manowska wzbudziła spekulacje wśród internautów

39-letnia prezenterka TVP ma szerokie grono fanów. Widzowie cenią ją za ciepło i ogromną empatię wobec uczestników programów, które prowadzi. Z pewnością sympatycy dziennikarki chcieliby, aby ta w końcu ułożyła sobie życie prywatne.

Jedna z ostatnich relacji Marty Manowskiej na Instagramie sprawiła, że w sercach fanów gospodyni „Rolnik szuka żony” pojawiła się nadzieja. Na opublikowanych zdjęciach i nagraniach widzimy 39-latkę w towarzystwie pewnego mężczyzny.

Jak nie trudno się domyślić, w sieci od razu pojawiły się spekulacje odnośnie tego, kim jest ów tajemniczy człowiek. Niektórzy stwierdzili, iż być może jest to nowa miłość gwiazdy. Inni byli bardziej powściągliwi, twierdząc, że to zwykły znajomy.

Jak jest naprawdę? Tradycyjnie Marta Manowska okazała się bardzo powściągliwa odnośnie komentowania swojego życia prywatnego. Prezenterka nie wypowiedziała się na temat relacji w mediach społecznościowych, która wzbudziła tak ogromne zainteresowanie. Tym samym, nadal nie wiemy, kim jest dla niej tajemniczy mężczyzna.

Co ciekawe, jeden ze znanych portali plotkarskich ustalił kim jest człowiek, który pojawił się na Instagramie Marty Manowskiej. To celebryta Daniel Wiśniowski. Mężczyzna jest znany zwłaszcza widzom Telewizji Polsat. Na antenie tej stacji wystąpił w reality show „Wyspa przetrwania”.

„30-latek z Krakowa. Jest dyrektorem regionalnym w jednym z banków. Jego pasją są podróże, stara się zwiedzać kilka krajów w ciągu roku. Od wielu lat jest wolontariuszem fundacji „Mimo wszystko” Anny Dymnej i fundacji „Poza Horyzonty” Jaśka Meli. Lubi sport, regularnie ćwiczy na siłowni i gra w squasha” – dowiemy się z kolei ze strony Polsatu.

Na koniec warto podkreślić, że to nie pierwszy raz, gdy prowadząca „Rolnik szuka żony” pokazała się razem z 30-latkiem. Jakiś czas temu celebryta opublikował zdjęcie z wesela, na którym bawił się z Martą Manowską.

Marta Manowska
foto: Instagram
Marta Manowska
foto: Instagram

źródło: Super Express

Zobacz również: