Michał Szpak
foto: YouTube

33-letni Michał Szpak znowu zszokował opinię publiczną. Dokładnie rzecz biorąc, piosenkarz zbulwersował część osób swoim wyglądem. Co ciekawe, tym razem niezrozumienie okazali nawet fani młodego artysty. 

Michał Szpak przesadnie fascynuje się negliżem?

Bez wątpienia 33-letni artysta to jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Wydaje się, że Michał Szpak wyznaje zasadę, iż ważny jest nie tylko wokal, ale również wizerunek artysty.

Pochodzący z Jasła piosenkarz już nie raz zaskoczył opinię publiczną wymyślnymi stylizacjami, rekwizytami, czy kontrowersyjnym zachowaniem. Nie inaczej było niedawno przy okazji promocji nowego albumu celebryty.

Michał Szpak umieścił na Instagramie nagranie, na którym widzimy jak tańczy w rytm swojej piosenki. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie stylizacja, którą miał na sobie artysta. Do połyskującej czarnej bluzki wokalista dobrał majtki i skarpetki.

Taki ubiór zdegustował część osób. Zwłaszcza, że celebryta na nagraniu zmysłowo porusza biodrami przed lustrem.

„Oglądają cię dzieci, wstydu chłopie nie masz promować takie coś, uświadom sobie, że jesteś powielany i dla wielu jesteś autorytetem. Może by pokazać tym młodym ludziom coś dobrego, a nie faceta tańczącego w gaciach”, „Pisałam Ci, że od jakiegoś czasu wolę Cię tylko słuchać? Przed kim się tak negliżujesz i wypinasz? Nie wszystkich to fascynuje… Michał – co za dużo to niezdrowo. Ja spadam stąd. Wylało mi się Twoje obecne wcielenie uszami. Trzymaj się” – skrytykowali Michała Szpaka wielbiciele.

„Michał, uwielbiam cię słuchać, chcę, żebyś śpiewał, tworzył coś nowego, twoje kreacje są wspaniałe, wokal masz wspaniały, ale rozmieniasz się na drobne Fascynuje cię negliż, ale na tym nie zajedziesz daleko. Już cię coraz mniej słychać w czymś nowym. Chciałabym usłyszeć twoją nową muzykę” – dodał inny z fanów 33-latka.

A Wy co sądzicie na temat ubioru i zachowania wokalisty? Rzeczywiście przesadził?

źródło: Fakt

Zobacz również: