Katarzyna Cichopek
foto: YouTube

Nastał trudny czas dla jednej z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Mowa o Katarzynie Cichopek i Macieju Kurzajewskim. Zakochani musieli się rozstać na kilka dni. Poruszające kulisy ich pożegnania przedstawił jeden z kolorowych tabloidów.

Katarzyna Cichopek wyjechała z Polski

Gospodarze „Pytania na śniadanie” rzadko rozstają się na dłużej. Teraz jednak doszło do rozłąki zakochanych. Wszystko z powodu wyjazdu Katarzyny Cichopek do Stanów Zjednoczonych. Jej ukochany został natomiast w kraju.

W tym miejscu warto przypomnieć, iż gwiazda „M jak miłość” udała się do USA w związku ze swoimi zobowiązaniami zawodowymi. Kasia dostała nową pracę. Chodzi o poprowadzenie serii świątecznych koncertów dla Polonii. Mają się one odbyć w amerykańskich kościołach.

Co ciekawe, poza Katarzyną Cichopek do USA udała się cała plejada artystów polskiej sceny muzycznej. Mowa m.in. o Edycie Górniak, Grzegorzu Hyżym, Halinie Mlynkovej, czy Zenku Martyniuku.

Pierwsza ze wspomnianych gwiazd zabrała głos na temat tego projektu już jakiś czas temu. „Będziemy wspólnie przypominać państwu najpiękniejsze utwory świąteczne. Szczegóły niebawem. Do zobaczenia” – powiedziała Edyta Górniak.

Powróćmy jednak do pary celebrytów znanych z anteny TVP. Otóż 41-letnia Katarzyna Cihopek właśnie dziś wyleciała za ocean. Oczywiście Maciej Kurzajewski odprowadził ukochaną na lotnisko. Na miejscu doszło do poruszających scen. Wszystko zrelacjonował jednej z popularnych tabloidów.

Dziennikarze donieśli, iż 50-letni dziennikarz nie odstępował swojej kobiety na krok. Mężczyzna nie tylko odwiózł ją na Okęcie, ale czekał, aż ukochana odprawi bagaże. Następnie Maciek odprowadził Kasię do samych bramek, za które nie mógł już wejść.

Najbardziej wzruszający był moment ich rozstania. Kurzajewski wziął Cichopek w ramiona i mocno pocałował w same usta. Następnie tęsknym wzrokiem spoglądał w stronę aktorki „M jak miłość”, póki ta nie zniknęła mu z oczu.

Na koniec warto zauważyć, że rozłąka gospodarzy „Pytania na śniadania” nie będzie trwała zbyt długo. Katarzyna Cichopek wróci do kraju jeszcze przed świętami. Świąteczna trasa po USA ma się zakończyć bowiem 17 grudnia.

źródło: Fakt

Zobacz również: