Justyna Żyła
foto: YouTube

Była żona Piotra Żyły od dawna nie była widziana w blasku fleszy. Co dzieje się z Justyną Żyłą? Wiele tłumaczy wywiad, którego niedawno udzieliła celebrytka. 

Justyna Żyła usunęła się w cień

Niewątpliwie Justyna Żyła zawdzięcza rozpoznawalność związkowi ze znanym skoczkiem. Po burzliwym zakończeniu małżeństwa z popularnym „Wiewiórem” kobieta ruszyła na podbój show-biznesu.

Była żona znanego skoczka narciarskiego uczestniczyła w programie „Taniec z gwiazdami” oraz wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu „Playboy”. Poza tym, była gospodynią formatu „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!”.

Ostatecznie jednak celebrytka postanowiła usunąć się w cień. Od dłuższego czasu próżno szukać informacji na jej temat w kolorowych tabloidach.

Jak się niedawno okazało, Justyna Żyła postawiła na spokojne, zwykłe życie. Kobieta wróciła nawet do tradycyjnej pracy na etacie. O sporych zmianach i planach na przyszłość opowiedziała w ostatnim wywiadzie.

„Pracowałam w cukierni przez krótką chwilę. Później przez półtora roku jako recepcjonistka w hotelu na zmianach 12-godzinnych. Ale to dawało mi się we znaki, szczególnie jako samotnej matce. Nie ukrywam, że Piotrek mi też dużo pomagał, ale w grę wchodzą zajęcia dodatkowe oraz szkoła dzieci” – zdradziła 36-latka.

Jednocześnie Justyna Żyła wyjawiła, iż od dwóch miesięcy uczestniczy w nowym projekcie gastronomicznym. „Rozwijam swoje umiejętności pod okiem znakomitego szefa kuchni. Pracujemy z super zgranym zespołem. Na razie działamy jeszcze w ukryciu, ale już niedługo pochwalimy się efektami” – powiedziała była żona „Wiewióra”.

Co ciekawe, kobieta podkreśliła, że show-biznes nie jest dla niej. Zamiast błyszczeć na siankach woli rozwijać swoje pasje z dala od medialnego szumu.

„Zobaczyłam, jak to wygląda od środka, przeżyłam kilka wspaniałych momentów, ale to nie moja bajka. „Taniec z gwiazdami” był największą przygodą, jaką mogłam przeżyć i niczego nie żałuję. Wbrew pozorom jestem skromną i wrażliwą osobą i nie czuję się dobrze w tym świecie” – oceniła.

Tym co może szokować jest fakt, że relacje Justyny z Piotrem Żyłą bardzo się polepszyły. „Piotrek, jako ojciec moich dzieci bardzo mnie wspiera. Dogadujemy się lepiej, niż gdy byliśmy małżeństwem. Tak samo dobrze dogaduje się z moim partnerem. Jesteśmy taką patchworkową rodziną” – nie kryła 36-latka.

źródło: Plejada

Zobacz również: