Marcin Hakiel
foto: YouTube

Dość zaskakujące wideo z udziałem Marcina Hakiela pojawiło się w mediach społecznościowych. Aktualna partnerka tancerza opublikowała na Instagramie nagranie, na którym widzimy 40-laka pod prysznicem. Kadry z filmu możecie zobaczyć w naszym artykule. 

Marcin Hakiel chętnie udziela się w mediach społecznościowych

Bez wątpienia były mąż Katarzyny Cichopek i jego obecna ukochana lubią pokazywać się w sieci. Marcin i Dominika chętnie i często publikują zdjęcia oraz wideo ze swoim udziałem w mediach społecznościowych.

Nie inaczej było tym razem. Przy czym umieszczone w sobotni poranek przez kobietę nagranie może zszokować niektóre osoby. Otóż na wideo widzimy Marcina Hakiela, który znajduje się pod prysznicem.

Do filmu ukochana tancerza dodała wymowny podpis: „Jak rano nie siedzi w klatce, to gdzieś popełniłyście błąd”.

Co prawda Marcin Hakiel nie jest całkiem nagi na wideo. Jednak nie jest też kompletnie ubrany. Mężczyzna założył jedynie szorty. Dodajmy, że na nagraniu 40-latek nie myje się, tylko klęczy i czyści kabinę prysznicową.

Patrząc na wideo od razu rzuca się w oczy, że były mąż Katarzyny Cichopek jest wyraźnie rozbawiony faktem, iż Dominika nagrywa go.

Marcin Hakiel
foto: Instagram
Marcin Hakiel
foto: Instagram

Warto wspomnieć, iż to nie pierwszy wpis, którym para zaskoczyła użytkowników Instagrama. Jakiś czas temu Dominika zaprezentowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym Marcin pozuje w dość oryginalnym i mocno dopasowanym do ciała stroju kąpielowym Mankini. Co ciekawe, stylizacja ta zyskała sławę dzięki filmowemu Boratowi.

Marcin Hakiel
foto: Instagram

Jak sądzicie, Dominika i Marcin mają prawo publikować co chcą? Czy też niektóre materiały, które prezentują na Instagramie powinny być przeznaczone tylko dla ich oczu?

źródło: Jastrząb Post

Zobacz również: