TVP Sport
foto: YouTube

Do szokujących informacji dotarli dziennikarze jednej z gazet. Wygląda na to, że nadchodzą potężne zmiany personalne w TVP Info. Dziennikarz, który od 20 lat pracował w stacji, niebawem zniknie z anteny. Mowa o Rafale Patyrze, który ma opuścić redakcję sportową z końcem tego roku. Oto szczegóły.

TVP Sport bez Rafała Patyry

49-latek jest dobrze znany kibicom w naszym kraju, Od 20 lat pracuje w TVP Sport. Przez ten czas obsługiwał najważniejsze wydarzenia sportowe. Mowa chociażby o piłkarskich mistrzostwach świata i mistrzostwach Europy, meczach reprezentacji Polski czy Ligi Mistrzów. Mężczyzna działał zarówno jako reporter, jak i prowadzący studio.

Tymczasem pojawiły się przykre dla widzów doniesienia na temat przyszłości Rafała Patyry w TVP Sport. Podobno dziennikarz kilka tygodni temu dowiedział się, że jego umowa ze stacją nie zostanie przedłużona. Dodajmy, że aktualna wygasa z końcem tego roku.

Rzekomo wiadomość tak wywołała dość skrajne odczucia. Oczywiście mężczyzna współpracował z TVP Info od 20 lat, ale w ostatnim czasie coraz rzadziej pojawiał się na antenie tej stacji.

Podobno brak Rafała Patyry w grafiku wynikał z innych zobowiązań zawodowych mężczyzny. W tym miejscu warto wspomnieć, iż 49-latek prowadził także „Teleexpress” oraz inne wydarzenia organizowane przez Telewizję Publiczną.

„Z jednej strony było to zaskoczenie, ale z drugiej Rafał ostatnio prawie w ogóle nie pojawiał się na sportowej antenie, bo był zaangażowany w inne projekty” – doniosły media.

Należy podkreślić, iż jak na razie informacje te są nieoficjalne. Szefostwo redakcji sportowej, póki co, nie wypowiedziało się publicznie w sprawie współpracy z 49-letnim dziennikarzem.

źródło: Super Express

Zobacz również: