Roksana Węgiel
foto: YouTube

Jedna z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia podzieliła swoich sympatyków. Wszystko z powodu zdjęcia, jakie Roksana Węgiel opublikowała w mediach społecznościowych.

Roksana Węgiel zapozowała w bieliźnie

Za kilka tygodni Roksana Węgiel skończy 19 lat. Chociaż wokalistka dopiero weszła w dorosłe życie, to od jakiegoś czasu robi, co tylko może, aby zamanifestować, że nie jest już dzieckiem, a kobietą.

Gwiazda zmieniła swój styl ubierania i zaczęła się mocniej malować. Roxy postawiła na dość kuse i bardzo odważne kreacje. Głębokie dekolty i seksowne wcięcia to tylko niektóre z preferowanych przez 18-latkę rozwiązań modowych.

Jedną z odważnych stylizacji zaprezentowała właśnie na swoim Instagramie. Z podpisu do zdjęcia możemy wnioskować, że oto widzimy Roksanę Węgiel w świątecznym wydaniu.

Trzeba jednak przyznać, że to dość nietypowa świąteczna odsłona piosenkarki. Poza świątecznymi kolorami próżno szukać innych powiązań z Bożym Narodzeniem. Dlaczego?

Otóż na fotografii widzimy wokalistkę w seksownym, czerwonym komplecie satynowej bielizny. Roxy ma na swoich ramionach piżamową świąteczną koszulę, ale ta zakrywa niewiele. Z kolei wzrok obserwatorów zwraca biust i wysportowana, szczupła sylwetka artystki.

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez ROXIE 💎 (@roxie_wegiel)

Oczywiście pod zdjęciem Roksany Węgiel pojawiło się wiele komentarzy. Można rzec, że rozpętała się niejako burza. Jedni wielbiciele byli zachwyceni fotografią, inni stwierdzili, że to nie przystoi. W końcu na Instagrama „wchodzą” także dzieci i nastolatkowie.

„Ja rozumiem, że próbujesz zdjąć z siebie łatkę tej dziewczynki, którą byłaś, jak zaczynałaś. Ale pamiętaj, że Twoi fani są bardzo młodzi i powinnaś bardziej przemyśleć, co wstawiasz. I od razu mówię, że to moje zdanie. Nie musi się nikt z tym zgadzać” – napisała jedna z internautek.

„Nic takiego nie wstawiła, a to, co oglądają dzieci w internecie, leży po stronie rodzica, a nie osoby udzielającej się w nim” – zauważyła z kolei inna komentująca.

źródło: Fakt

Zobacz również: