Zbigniew Ziobro
foto: YouTube

Zbigniew Ziobro nie pojawił się w Sejmie w bardzo ważnym dla prawicy dniu. Dziennikarze dotarli do informacji, które wyjaśniają nieobecność polityka. Okazuje się, że ma on poważne kłopoty ze zdrowiem.

Zbigniew Ziobro nie jest w najlepszym stanie zdrowotnym

Wielu Polaków zastanawiało się, dlaczego Zbigniew Ziobro nie przybył na posiedzenie Sejmu w 11 grudnia, a więc w dniu, kiedy odbyło się głosowanie nad wotum zaufania nad rządem Mateusza Morawieckiego.

Przypomnijmy, że we wspomnianym dniu swoje expose wygłosił Mateusz Morawiecki. Polityk złożył także wniosek o wotum zaufania. Niestety ku rozczarowaniu zwolenników Prawa i Sprawiedliwości rząd Morawieckiego upadł. Jeszcze tego samego dnia Sejm wybrał na premiera Donalda Tuska.

Jak już wspomnieliśmy, na sali posiedzeń zabrakło Zbigniewa Ziobry. Osoby śledzące obrady Parlamentu z pewnością mocno się zdziwiły z powodu nieobecności byłego szefa resortu sprawiedliwości.

Dzień później wszystko stało się jasne. Zdaniem mediów, Zbigniew Ziobro ma dość poważne kłopoty ze zdrowiem. „Wedle naszych informacji stan zdrowia Zbigniewa Ziobry może go wyłączyć z aktywności publicznej, a na pewno ją mocno ograniczy, nawet na miesiące” – podali dziennikarze.

Póki co nie są znane szczegóły dotyczące tego, jakie dolegliwości dokuczają politykowi prawicy. Wydaje się jednak, że to tylko kwestia czasu aż taka informacja ujrzy światło dzienne.

Na koniec warto wspomnieć, iż w dzisiejszy wtorek także nie zabraknie emocji. To właśnie 12 grudnia swoje expose wygłosił nowy premier Donald Tusk. Z kolei około godziny 19:00 ma się odbyć głosowanie nad wotum zaufania dla jego rządu.

„Polska jest i będzie silnym ogniwem NATO; odzyska pozycję lidera w UE, weźmiemy udział w ochronie granic Unii. Wprowadzimy 30% podwyżkę dla nauczycieli, 20% dla strefy budżetowej; przeprowadzimy błyskawiczny audyt w spółkach Skarbu Państwa” – zapowiedział nowy Prezes Rady Ministrów.

źródło: Super Express

Zobacz również: