Praga

Do makabrycznego odkrycia doszło nad Bałtykiem. Na plaży w Gdyni odnaleziono zwłoki kobiety. W tej chwili na miejscu dramatycznego znaleziska pracują służby – policja i prokurator. 

W Gdyni na plaży odnaleziono zwłoki kobiety

Ta sobota w województwie pomorskim rozpoczęła się bardzo źle. W sobotę rano na jednej z bałtyckich plaży dokonano makabrycznego odkrycia. Otóż w Gdyni odnaleziono zwłoki kobiety.

Przedstawicielka gdyńskiej policji przekazała, iż funkcjonariusze odebrali zgłoszenie w tej sprawie około godziny 9:20. Oficer prasowa podkom. Jolanta Grunert zaznaczyła, że ciało znaleziono na plaży przy ul. Orłowskiej w Gdyni Orłowie. Zwłoki miały się znajdować nieopodal jednej z lokalnych tawern.

Funkcjonariuszka zwróciła uwagę, iż na miejsce zdarzenia przybyły odpowiednie służby. „Na miejsce przyjechała grupa dochodzeniowo-śledcza, technik kryminalistyk” – zaznaczyła policjantka.

Jednocześnie rzeczniczka mundurowych z Gdyni przyznała, iż policjanci pracują pod nadzorem prokuratora. „Ustalamy szczegóły i okoliczności tego zdarzenia” – dodała.

Warto podkreślić, iż na tę chwilę nie wiadomo kim była zmarła kobieta. Do publicznej wiadomości nie podano informacji na temat jej wieku, czy pochodzenia. Poza tym nie wiemy także, czy mamy do czynienia z ofiarą wypadku, zabójstwa, a być może samobójstwa.

Aktualnie ani policja, ani prokuratura nie udzielają żadnych innych informacji w sprawie makabrycznego odkrycia na plaży. Zatem na szczegóły dotyczące przykrego znaleziska w Gdyni przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Na koniec należy odnotować, iż dziennikarze jednej z popularnych stacji radiowych dotarli do nieoficjalnych informacji. Wynika z nich, że zwłoki kobiety dryfowały między molo a klifem.

źródło: Polsat News

Zobacz również: