Michał Rachoń TVP
foto: YouTube

Jedna z twarzy Telewizji Publicznej ma poważne problemy. Mowa o Michale Rachoniu. Właśnie okazało się, że być może znany z TVP dziennikarz stracił posadę. Oto szczegóły.

Gwiazdor TVP zniknął z anten dwóch stacji radiowych

Michał Rachoń stał się jedną z twarzy Telewizji Polskiej w czasach rządów Prawa i Sprawiedliwości. W TVP pracuje od 2016 r. 45-latek prowadził takie programy jak „Minęła dwudziesta” oraz „Gość Poranka”.

Chociaż 45-latek jest najbardziej znany z TVP, to na co dzień współpracował też z innymi mediami. Michał Rachoń działał w Polskim Radiu 24 oraz w Radiu Opole. Jakiś czas temu wyszło na jaw, że mężczyzna stracił posadę w tym pierwszym medium. Przypomnijmy, że publicysta prowadził w nim głównie wywiady w paśmie przedpołudniowym oraz porannym.

Teraz natomiast pojawiły się kolejne przykre wieści. Z najnowszych informacji wynika, że gwiazdor TVP zniknął również z Radia Opole. W tym regionalnym paśmie od stycznia tego roku dziennikarz pojawiał się co dwa tygodnie w audycji „Spięcie”.

Co ciekawe, format ten Rachoń przygotowywał na zmianę z dziennikarzem tygodnika „Sieci” Piotrem Cywińskim. Jednak od kilku tygodni program przygotowywał już tylko sam Cywiński.

„Pan Michał Rachoń w ostatnim czasie nie pojawiał się zbyt często na naszej antenie w związku z innymi swoimi zobowiązaniami” – przyznał jakiś czas temu Tomasz Cichoń, redaktor naczelny Radia Opole.

Jednocześnie mężczyzna dodał, że umowa dziennikarza znanego z TVP z rozgłośnią obowiązuje do końca grudnia bieżącego roku.

Pomimo tych zapewnień nie milkną plotki, jakoby 45-latek miał na stałe zniknąć z anteny opolskiego medium. Czy rzeczywiście tak będzie, czas pokaże.

źródło: Fakt

Zobacz również: