Ida Nowakowska
foto: YouTube

Z pewnością gospodyni „Pytania na śniadanie” zapamięta ten dzień na długo. Wszystko z powodu święta, które właśnie dziś tj. 7 grudnia obchodzi Ida Nowakowska. Właśnie w tym dniu tancerka obchodzi swoje 33. urodziny.

Ida Nowakowska skończyła 33 lata

Tancerka znana jest ostatnio bardziej z anteny TVP niż swoich tanecznych, czy aktorskich dokonań. Po pierwsze, Ida Nowakowska jest współprowadzącą „Pytanie na śniadanie”. Razem z Tomaszem Wolnym tworzą uwielbiany przez widzów duet.

To jednak nie wszystko. Ida Nowakowska była także gospodynią kilku ważnych dla Telewizji Publicznej wydarzeń. Mowa o „Sylwestrze Marzeń z Dwójką”, czy też Eurowizji Junior. Poza tym, gwiazda pojawiła się w takich formatach, jak: „Bake Off Junior”, czy Sylwester „Dance Dance Dance”.

Aktualnie celebrytka spełnia się jako prowadząca „The Voice Kids” oraz „You Can Dance – Nowa generacja”. Ponadto cały czas występuje w „Pytaniu na śniadanie”.

W tym miejscu warto wspomnieć, iż Ida Nowakowska ma równie udane życie prywatne. Od 2015 roku kobieta jest żoną Jacka Herndon. Para poznała się w trakcie studiów aktorskich w Los Angeles. W 2021 roku na świecie pojawił się ich syn Maksymilian.

Nie dziwi więc, że gwiazda w dobrym humorze świętuje dziś jakże ważny dla siebie dzień. Dzień, w którym obchodzi 33. urodziny.

Co ciekawe, Ida Nowakowska od samego rana publikuje na swoim Instagramie życzenia, które otrzymuje od wielbicieli. Wydaje się, że do końca dnia prezenterka przyjmie jeszcze sporo miłych słów. W końcu jej profil w mediach społecznościowych obserwuje ponad 400 tysięcy osób.

My również życzymy gwieździe wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Dużo zdrowia i radości oraz dalszych sukcesów w życiu zawodowym.

źródło: Pomponik

Zobacz również: