Właścicielką salonu „Przystań piękna Ewelin” jest Ewelina Giłudź-Matuszak. W swojej ofercie ma szeroki wybór nowoczesnych technik pielęgnacyjnych. 

„Przystań piękna Ewelin” mieszcząca się w Drezdenku przy ul. Kościuszki 35/7 została nagrodzona podczas prestiżowego eventu kosmetycznego 2019, tym samym salon pani Eweliny Giłudź-Matuszak znalazł się w pierwszej 10 najlepszych gabinetów Bloomea Prestige Institute. To ogromne wyróżnienie, na które właścicielka solidnie pracowała wprowadzając u siebie nowoczesne techniki pielęgnacji, przechodząc najlepsze szkolenia i inwestując stale w nowe umiejętności i najlepszy sprzęt kosmetologiczny.

Transmisję z Gali Diner można było obejrzeć 1 grudnia w stacji telewizyjnej TVN.

Dziękuję naszym klientom za zaufanie, dziękuję moim najbliższym: mężowi, rodzicom, siostrom, przyjaciołom i najlepszemu zespołowi, bez waszego wsparcia nie byłabym w tym miejscu. – powiedziała pani Ewelina tuż po otrzymaniu nagrody BiNatural.

Z tej okazji właścicielka „Przystani piękna Ewelin” przygotowała dla swoich klientek wyjątkowy rabat, aby każdy mógł się przekonać o skuteczności zabiegów Bloomea. Do końca roku w ofercie -120 zł na jeden zabieg ! Dodatkowo od 6- 23 grudnia na klientów czekają miłe prezenty!

Zadzwoń już dziś i umów się na wizytę: 504-297-906

Lub wejdź na stronę i dowiedz się więcej: https://www.facebook.com/kosmetyka.ewelin/